Yemek Odası

Yemek Odasına Eskitme Ahşap Eklemenin Estetik Yolları

Dekorasyona Eskitme Ahşap Eklemenin Yolları her zaman bir kaç vintage ahşap mobilya ile olmayabilir, bazen duvarlar, tavan, zemin ve kapılar ile de bu tarz bir şıklık yakalanabilir. Bu defa sizlere Eskitme Ahşap İle Yemek Odaları için eskitme ahşabı nasıl ve nerede kullanacağınıza dair ip uçları verecek en zarif örnekleri paylaşacağız.

Yemek Odasına Eskitme Ahşap Eklemenin Estetik Yolları

Yemek Odasına Eskitme Ahşap Eklemenin Estetik Yolları
Yemek Odasına Eskitme Ahşap Eklemenin Estetik Yolları

Ahşabın sıcaklığının yaşandığı bu güzel yemek odaların da öncelikle rustik bir hava olduğunu kabul etmeliyiz ancak detaylar ile modern ve çağdaş bir havayı devam ettirebilirsiniz. Modern sandalyeler, etkileyici modern aydınlatmalar, aksesuarlar ve dekorasyonun renkleri ahşaba çok yakışan nötr renkler olarak seçilmeli, sadece bir kaç detay da canlı ve parlak renkleri de mutlaka eklemenizi öneririz aksi halde sıkıcı bir hava yaratabilirsiniz.

Geri dönüşüm tasarımları ile ahşabın inanılmaz etkisini Ev Dekorasyonunun tamamın da olmasa bile mutfak, yatak odası, yemek odası, salon gibi bir bölümünde kullanabilirsiniz. Dekorasyonuna yansıtarak kendi kişisel farklılığınızı zevkinizi ve yaşadığınız alanın da alışılmış sıradan olmadığını göstereceksiniz.

Dekorasyona Eskitme Ahşap Eklemek genellikle mobilyalar ile sağlanır ancak bu güzelliği dekorasyona eklemenin çok farklı ve şık yolları da var. Üstelik evinizin dekorasyon tarzını çok fazla değiştirmeden. Son yılların moda trendleri olarak karşımıza çıkan eski ve yeniyi bir arada harmanlayan dekorasyon modelleri geleneksel ve çağdaş bir etki için en güzel alternatif model diyebiliriz.

Modern ve çağdaş dekorasyonlarda mobilyalar olmadan da bu geleneksel etkileyici dokunuşlar oldukça ilgi görüyor , örneğin tavan dekorasyonun da ahşap kirişler özellikle endüstriyel tarz ve rustik tarz dekorasyonların en çarpıcı özelliğidir.

Ahır kapı olarak da adlandırılan eski ahşaptan sürgülü kapılar bu tarz dekorasyonların bir başka şık detayı olarak karşımıza çıkıyor. En estetik dekorlardan bir diğeri de eskitme ahşap duvar panelleri, kullanılan mekanın havasını anında değiştiren , yaşanmışlık hissi uyandıran son derece duygusal bir etki yaratır. Yemek Odanıza Ahşap Eklemenin Estetik Yolları ile yemek odanıza nasıl bir güzellik kazandıracağınızı sizin için seçtiğimiz örneklerde mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Yemek Masası Düzeni Nasıl Olmalı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı