Aydınlatma

Muhteşem Elektrikli Şömine Modelleri 2020

Evinizde odun, kömür, gaz veya etanole başvurmadan bir şöminenin sunduğu büyüleyici bir alev oyununun tadını 2020 elektrikli şömine modelleri ile çıkarabilirsiniz. Elektrikli şömineler ile evinizde modern ve sıcak bir tarzı rahatça yakalamanız mümkündür! Buhar ve özel aydınlatma ile, popüler baca etkisini herhangi bir kalıntı bırakmadan tamamen yaratır ve bu nedenle sadece pratik değildir, aynı zamanda çocuklu veya hayvanlı haneler için mükemmel bir çözüm sunar.

Muhteşem Elektrikli Şömine Modelleri 2020

Günümüzde piyasada satışa sunulan elektrikli şömine modelleri sadece özel evler için değil, oteller, barlar ve restoranlar için de estetik ve fonksiyonel bir çözümdür. Tek ihtiyacınız olan bir priz. Zaman alıcı tadilat süreci veya harici baca gerekli değildir.

Bir veya daha fazla taraftan açık ateş

Muhteşem Elektrikli Şömine Modelleri 2020
Muhteşem Elektrikli Şömine Modelleri 2020

Bu elektrikli şömine, üç tarafı ile özellikle etkilidir. Elektrikli şöminenin bu versiyonu da sadece bir priz gerektirir, ancak nefes kesici bir etkiye sahiptir. İki tarafta açık olan bir şömine, iki oda arasında veya iki işlevsel alanı ayırmak için de uygundur. Alevleri odadaki farklı konumlardan izleyebilirsiniz ve şömine kurulum sırasında bir baca pozisyonuna karar vermek zorunda kalmadan şık bir göz alıcı olur.

Duvar montajı için modern şömine

2020 Muhteşem Elektrikli Şömine Modelleri
2020 Muhteşem Elektrikli Şömine Modelleri

Duvara montaj için tasarlanmış elektrikli baca, elektrik prizine erişilebilecek her yere de monte edilebilir ve geleneksel bir duvarı hemen göz alıcıya dönüştürebilir. Modern şömine, cilalı bir çerçeve ile, aynı zamanda deri, pas veya fırçalanmış paslanmaz çelik gibi özel yüzeylerle de mevcuttur.

Lüks bir ortam için mükemmel şömine

Modern Muhteşem Elektrikli Şömine Modelleri
Modern Muhteşem Elektrikli Şömine Modelleri

İç mekanlarınız için lüks bir ortam istiyorsanız, altın efektli çerçevesiyle bu şömineden memnun kalacaksınız! Alev, yenilikçi 3D teknolojisi sayesinde son derece gerçekçi görünüyor. Geleneksel bir şöminenin dezavantajlarını kabul etmek zorunda değilsiniz – ne kurum ne de duman üretilmez ve elektrikli ateş tamamen zararsızdır.

İç tasarım için atılım!

Etkileyici modern elektrikli şömineler 2020
Etkileyici modern elektrikli şömineler 2020

Elektrikli şömine ayrıca iki odayı birbirine bağlayabilir. Şeffaf şömine olarak tasarlanan bu şömine iki tarafta açıktır ve böylece her iki odada alevlerin güzel bir manzarasını sunar. Aynı zamanda, odadaki aydınlatmayı iyileştirebilirsiniz – yemek ve oturma odası, mutfak ve oturma veya yemek odası için mükemmel bir çözüm, aynı zamanda özel banyolu yatak odaları .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı