Mutfak

İlham Alınası 5 Küçük Modern Mutfak Dekorasyonu

Yaşam alanlarının yetersiz olduğu şehir hayatında evler ve daireler oldukça küçük. Bu durum her ne kadar dekorasyonu zorlaştırsa da, tam anlamıyla bir engel sayılmaz. Bugün küçük metrekarelerin mutfakta çok önemli olmadığını kanıtlayan harika dekorasyon örneklerine yer veriyoruz. İşte ilham alabileceğiniz modern küçük mutfak dekorasyon örnekleri..

İlham Alınası 5 Küçük Modern Mutfak Dekorasyonu

Modern tarz

İlham kaynağı küçük modern mutfaklar
İlham kaynağı küçük modern mutfaklar

Burada şık ve modern detaylara sahip modern ve kullanışlı küçük bir mutfak görüyoruz. Modern kır evi tarzı, romantik-rustik unsurları akıllıca modern detaylar ve çağdaş konforla birleştirilmiş. Sonuç, şık ve davetkar görünen ve ihtiyacınız olan her şeyi nispeten küçük bir alanda kolayca barındıran şık olduğu kadar rahat bir mutfak dekorasyonu. .

Ahşap sıcaklığı

Küçük modern mutfak dekorasyonu
Küçük modern mutfak dekorasyonu

Açık bir mutfak için çok geniş miktarda alana ihtiyacınız yoktur. Bu yemek ve yaşam alanı ile sorunsuz bir şekilde birleştirilmiş ve modern bir mutfakta isteyebileceğiniz her şeyi sunan bir dekorasyon görüyoruz. Ahşap yüzeyi, zemin, tavan ve yemek odası mobilyalarının rengi ve malzemesi kadar, doğallık ve sıcaklık veren uyumlu bir bütün oluşturan küçük modern bir mutfak dekorasyonu.

Evin sosyal merkezi

Küçük mutfak dekorasyonu
Küçük mutfak dekorasyonu

Bu örneğimiz de açık yaşam trendini takip ediyor ve farklı fonksiyonel alanların sorunsuz bir şekilde birleştiği bir plana sahip mutfak ile karşı karşıyayız. Bu şekilde tasarlanmış bir mutfak iletişimi teşvik eder ve aile yaşamının merkezi haline gelir. Burada konuklar ve aile üyeleri masada rahat bir koltuk eşliğinde keyifli sohbetler yapabilir.

Estetik küçük mutfak dekorasyonu

İlham kaynağı küçük mutfaklar
İlham kaynağı küçük mutfaklar

Bu açık mutfak, modaya uygun bir mutfak adasının birkaç metrekareye de uygulanabileceğini göstermektedir. Tek odalı bir dairenin parçasıdır ve can sıkıcı bölme duvarlarına veya oda bölücülerine gerek kalmadan, ortadaki ada tarafından odanın geri kalanı rahatça tasarlanabilir şekilde düzenlenmiş.

Modern minimalist

Modern küçük mutfak dekorasyonu
Modern küçük mutfak dekorasyonu

Son olarak, parlak beyaz kulpsuz cepheleri ve saf görünümü ile minimalizm hayranlarının kalplerini daha hızlı attıracak mükemmel tasarlanmış küçük bir mutfağımız var. Alışılmadık zemin ve hafif ahşap vurgular gibi sofistike detaylar sayesinde bu küçük modern mutfak tarzıyla çok rahat ve ferah bir his uyandırıyor.

Bir önceki yazımız olan Mutlaka Görmeniz gereken 8 Rustik Mutfak Dekorasyonu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı