Dekorasyon Blog

Dekoratif ve Kullanışlı Sürgülü Kapı Modelleri 2020

İster oda kapıları ister dolap kapıları olsun sürgülü kapılar birçok avantaja sahiptir. Az yer kaplarlar ve çok çeşitli boyut ve formlarda yaşam alanlarına estetik ve modern bir tarz kazandırabilirler. Kişisel yaşam tarzınıza mükemmel bir şekilde uyarlanabilir ve bireysel tasarım sayesinde evinize bir stil öğesi ekleyebilir ve tarzınızı dekorasyona yansıtabilirsiniz. Sürgülü kapı modelleri aynı zamanda bir odanın yapılandırılmasına katkıda bulunur, sürgülü sistemler kapı dışında dolaplar içinde son derece işlevsel bir seçim olabilir.

Dekoratif ve Kullanışlı Sürgülü Kapı Modelleri 2020

Yazımızda bugün sizlere ilham alabileceğiniz tasarımı kısmen klasik sabit kapılara dayanan ve her evde göz alıcı olan dekoratif ve modern 2020 sürgülü kapı modelleri sizleri bekliyor. En güzel modellerin bir seçimini bir araya getirdik.

Çeşitli kullanımlar

Dekoratif ve Kullanışlı Sürgülü Kapı Modelleri 2020
Dekoratif ve Kullanışlı Sürgülü Kapı Modelleri 2020

Sürgülü kapılar kısmen rustik ahır kapılarının tasarımında ve kır evi tarzındaki odalar için mükemmeldir. Burada sürgülü kapı bir tuğla duvar ve modern kır evi mobilyaları ile birleştirildi. Doğal ahşap, sağlam çelik, düzgün çalışan tekerlekler ve sabit bağlantı elemanları gibi yüksek kaliteli malzemeler, sürgülü kapıların sadece çok çeşitli odalarda estetik olarak etkili olmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda en iyi şekilde işlevsel olmasını sağlar.

Bireysel tasarımlar

Dekoratif ve Kullanışlı Sürgülü Kapı Modelleri
Dekoratif ve Kullanışlı Sürgülü Kapı Modelleri

Sağlam ve aynı zamanda çekici sürgülü kapılar tamamen müşterilerin bireysel isteklerine göre yapılır. Sadece farklı modeller değil, aynı zamanda boyutlar müşterinin ilgili tesislerine de mükemmel şekilde uyarlanabilir. Bu tarz özel sürgülü kapı modelleri genellikle garantilidir ve oldukça dayanıklı ve uzun yıllar sorunsuz kullanıma uygundur. Kullanılan mekanizmalar modele göre farklılık göstermekle birlikte 500 kg yük kapasitesine kadar çıkabilir ve sürgülü kapılar değişen hava koşullarına göre uygun olarak hazırlanmıştır.

Her dolap için mükemmel kapı

Kullanışlı Sürgülü Kapı Modelleri 2020
Kullanışlı Sürgülü Kapı Modelleri 2020

Sürgülü kapılar sadece bir oda kapısı olarak değil, aynı zamanda bir dolap kapısı olarak da idealdir – ister TV masası için bir kapı, ister kurum kütüphanesi için bir kapı, dolap için süslü bir kapı olarak, aynı zamanda çamaşır odası veya dolap için pratik bir gizlilik ekranı olarak bulunduğu mekana rahatça adapte olabilir yapıya sahiptir.

Pratik depolama alanı çözümü

Sürgülü Kapı Modelleri 2020
Sürgülü Kapı Modelleri 2020

Özellikle yeterli alanın bulunmadığı dairelerde, sürgülü kapılar depolama alanı eklemek ve kullanışlı bir alan dekore etmek için iyi bir yoldur. Kağıtlar, giysiler ve daha fazlası bu beyaz kır evi kapılarının arkasında kaybolabilir ve aynı zamanda rustik tasarımlarıyla şık göz alıcı bir tarza sahiptirler.

Sürgülü kapıdan duvar aynasına

Aynalı Sürgülü Kapı Modelleri 2020
Aynalı Sürgülü Kapı Modelleri 2020

Ayna için yer yok mu? Sorun değil! Sürgülü kapıları bir ayna ile donatılabilir ve böylece büyük bir duvar aynası haline gelebilir. Küçük bir koridor, yatak odası veya banyo için ideal çözüm haline gelebilir. Bu şekilde küçük alanları dahi olduğundan daha büyük göstermek mümkündür.

Açık alanların yapılandırılması

2020 Aynalı Sürgülü Kapı Modelleri
2020 Aynalı Sürgülü Kapı Modelleri

Sürgülü kapı modelleri ile açık alanlar çok fonksiyonlu ve işlevsel özelliklere sahip olabilir. Camlı sürgülü kapılar, yer kaplamadan esnek bir şekilde açılabilen ve kapatılabilen pratik oda bölücüler haline gelir. Böylece istediğiniz zaman açık, geniş odalar isteyip istemediğinizi seçebilir veya açık, kapalı fonksiyonel alanları tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda, odaların ışık dolu görünmesini sağlamak için kapı camından yeterli gün ışığı yansıyabilir.

Modern kır tarzı için mükemmel kapı

2020 Sürgülü Kapı Modelleri
2020 Sürgülü Kapı Modelleri

Rustik sürgülü kapılar, modern kır tarzı odalar için mükemmel bir seçenektir. Cam veya beton gibi çağdaş malzemelerle mükemmel bir şekilde birleştirilebilirler. Bu kır evi mutfağında, örneğin, cam bloklar parlak bir ortam ve modern bir dokunuş yaratırken, sürgülü kapı odaya rustik bir hava katmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı