Dekorasyon Blog

Dekoratif 3 Boyutlu Duvar Panelleri

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte insanların alım gücünün artması ile iş olanaklarının çoğalması ve statünün değer kazanması sebebi ile evlerin dekoratif motiflerine daha bir özen gösterilmektedir. Gelişen ev teknolojilerinde evlerin iç ve dış görünümünü güzelleştirmek oldukça önemli bir durum, vaziyet haline gelmiştir. Bu durum dekoratif 3 boyutlu duvar panellerine yönelimin artmasına sebep olmaktadır.

Dekoratif 3 Boyutlu Duvar Panelleri

Dekoratif 3 Boyutlu Duvar Panelleri
Dekoratif 3 Boyutlu Duvar Panelleri

Dekoratif 3 boyutlu duvar panelleri gittikçe yaygınlaşan bir iç tasarım harikası haline gelmiştir. Çeşitli desen ve renkleri bulunan dekoratif 3 boyutlu duvar panelleri evinizin hem görünüşünü güzelleştirmekte hem de ortamın daha şık ve zengin gözükmesini sağlamaktadır.

Şık ve estetik bir düzen ve görünüm sağlayan dekoratif 3 boyutlu duvar panelleri boyanabilir ve suya dayanıklıdır.Bu özelliği ile evinizde istediğiniz rengi rahatça kullanabilir ve masraflarınızı düşürebilirsiniz.

Genellikle zengin ve ihtişamlı, gösterişi seven kişilerin yanı sıra her türlü bol çeşitleri ile her türde zevke uygun üretilen dekoratif 3 boyutlu duvar panelleri oldukça uygun fiyata bulunabilmektedir. Duvarın korunmasını sağlamasının yanı sıra gösterişi ile de göz kamaştırmaktadır. Sudan etkilenmemesi çocuklu ailelerin daha çok tercih ettiği bir iç malzeme olmasını sağlamaktadır.

Dekoratif 3 Boyutlu Duvar Panelleri Nasıl Kullanılır

Dekoratif 3 Boyutlu Duvar Panelleri
Dekoratif 3 Boyutlu Duvar Panelleri

Genellikle duvar zemin üzerine sürülen alçı harç üzerine uygulanan bir kalın karton malzemedir. Tavan ve kirişlerde de uygulanan 3 boyutlu duvar panelleri evin daha ferah ve görkemli bir sadelik görünümü için kullanılmasının yanı sıra duvarlardaki çizilme, çatlama gibi zarar veren durumları da önlemektedir.

Dekoratif 3 Boyutlu Duvar Panelleri Çeşitleri

1) Taş Tuğla Desenli 3 Boyutlu Duvar Panelleri

2) Manzara Resimli 3 Boyutlu Duvar Panelleri

3) Çiçek Desenli 3 Boyutlu Duvar Panelleri

4) Geometrik Desenli 3 Boyutlu Duvar Panelleri

5) Çeşitli Kuş ve Şelale Resimli 3 Boyutlu Duvar Panelleri

6) Sade Desenli Açık Renkli 3 Boyutlu Duvar Panelleri

Bir önceki yazımız olan Dekorasyonda Oda Bölme Fikirleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı